YENİ BAŞKAN ‘ŞENOL AYKUT’ OLDU

0
372

YENİ BAŞKAN ‘ŞENOL AYKUT’ OLDU

Merzifon Gıda Maddeleri Sanatkarları Esnaf Odası’nın yeni başkanı Şenol Aykut oldu.

Üç liste ile gidilen ve 182 üyeden 151 oyun kullanıldığı ve 2 oyun geçersiz sayıldığı Merzifon Gıda Maddeleri Sanatkarları Esnaf Odası Genel Kurul organları Seçimlerinde Şenol Akut’un Listesi 71 oy,  Mustafa Torun’un listesi 58 oy, Hayati Sayan’ın listesi ise 20 oy aldı. Bu sonuçlara göre seçimi kazanan Şenol Aykut’un listesi şu isimlerden oluştu. Yönetim kurulu Üyeleri: Şenol Aykut, Aşir İşler, Burak Taytak, Yalçın İşler, Ali Ergin, Mehmet Hakan Akkurt, Emre Arslan Gündoğdu. Denetim Kurulu: Fatih Ünver, Aydın Başak, Önder İnal’dan oluştu.

Pazar günü Kültür sitesinde gerçekleştirilen Merzifon Gıda Maddeleri Sanatkarları Esnaf Odası Genel Kurul organları seçimlerine oda başkanları, üyeler ve çok sayıda davetli katıldı. Divan başkanlığının oluşturulmasının ardından Yönetim faaliyet raporu, Denetim Raporu, Gelir Gider tablosu ve Bilanço hesaplarının okunup ibrasının ardından genel kurul organlarının belirlenmesi için seçimlere geçildi.

Seçimlerin ardından Genel Kurulun kapanış bölümünde üyelerine teşekkür eden Merzifon Gıda Maddeleri Sanatkarları Esnaf Odası’nın yeni başkanı Şenol Aykut, “Göreve geldiğimiz bugünden itibaren, şahsım, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ile birlikte sizlerin haklarını korumak adına hiçbir konuda mazeret üretmeden gayret göstererek bize iletilen sorunları çözmekte gece-gündüz demeden çaba harcayacağız.” dedi.

Kaynak-Haber: Oya Kayacan

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin