Toyota Raw4 Lansmanını Merzifon’da Yaptı

0
44

Toyota Raw4 Lansmanını Merzifon’da Yaptı

Şamlıoğlu Toyota Çorum Bayii çevreci otomobil Hybrid Raw4’ün ilk lansmanını Merzifon Üç Değirmenler Kır Kahvesi’nde gerçekleştirdi.

Yoğun bir katılımın olduğu Toyota Hybrıd Rav4’ün lansmanında konuşan Satış Müdürü Abdullah Çoban, Toyota’nın çevreci, ileri teknolojisi Hybrıd Rav4’ü Merzifonlular’la buluşturmaktan mutlu olduklarını belirtti.

Çoban konuşmasında, “Bu mutluluğu bu toprağın bir evladı olarak sizlere paylaşmayı şahsım adına ayrı bir onur olarak görüyorum. 2,5 motor gelişmiş yüksek HYBRID teknolojisine sahip aracımız yüksek kalite, güvenlik donanımı ve şık tasarımı ile dünyanın en güvenilir SUV modeli seçilmenin haklı gururunu taşımaktadır.

Kompakt bir SUV olarak tasarlanan RAV4 HYBRID 20 yılı aşkın bir süredir maceraperestlerin vazgeçilmezi olmuştur. İster şehir içinde isterseniz şehir dışında mükemmel sürüş keyfi sunacak olan RAV4 HYBRID’de  ilk kez 360 derece panoramik görüntü monitörü ile aracın etrafını 3D ile görüntülemekte, entegre dinamik sürüş  sistemi sayesinde keskin virajlarda manevra hakimiyetini güçlendirirken, 4X4 özelliği ile baş etmenizi sağlayacaktır.

200 hp RAV4 HYBRID teknoloji aracımız emisyon değerlerinin düşüklüğü ile çevreci olmasının yanında, şehir dışında 100 km. ‘de 4,9 Lt. , şehir içinde 5,1 Lt. yakıt tüketimi ile dizel araçlardan daha az yakıt harcayarak ekonomi sunmaktadır” dedi.

Lansmana Belediye Başkanı Alp Kargı, bazı Belediye Meclis üyeleri, işadamları ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak-Haber: Nedime Soku

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin