MERZİFONSPOR SAHAYA ÇIKTI

0
108

MERZİFONSPOR SAHAYA ÇIKTI

Ocak ayında başlayacak olan Amasya Amatör Ligi’nin yine şampiyonluktaki en güçlü adayı olan Merzifonspor sezonun ilk çalışmasını dün yaptı.

Merzifon Sentetik Suni Çim Sahada Teknik Direktör Erdinç Yeşilceviz, Antrenör Kürşat Aydın ve Kaleci Antrenörü Kamil Öllükçü nezaretinde yapılan çalışmaya izinli olan Cemal Hazır ve Milli Takım kampında bulunan Serhat Başaran ve Mehmet Sert ilk antrenmana katılmadılar.

Sezonun ilk çalışmasını Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Kulüp Başkanı Metin Tekneci ve Yönetim Kurulu Üyeleri de takip ederken, Merzifon Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Sebahattin Çırpan’da mavi beyazlı oyunculara baklava ikram etti.

Merzifonsporlu futbolcularla kısa bir görüşme yapan Belediye Başkanı Alp Kargı, yeni sezonda tüm oyunculara başarılar dilerken, “Bu sene lig sandığımızdan daha zorlu geçecek. Suluova ve Taşova’nın güçlü takımları olduğunu duyuyoruz. Lütfen işinize daha sıkı sarılın. Bizlere düşen görev sizlerin bu mesaisinde her türlü yardımcı olmak. Yönetim deki herkes taşın altına elini koydu, bu sene o sene diyoruz” dedi.

Yaklaşık bir saat süren antrenmanda mavi beyazlı oyuncular ağırlıklı olarak düz koşu yaparken, Kulüp Başkanı Metin Tekneci’de bu yıl diğer yıllara oranla daha kaliteli ve hazır bir takım kurduklarını ifade etti.

Kaynak-Haber: Berkan M.Kayacan

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin