Merzifon TSO, TOBB Ekonomi Şurası’nda

0
55

Merzifon TSO, TOBB Ekonomi Şurası’nda

Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dursun Dağdelen ve TSO Meclis Başkanı Mustafa Atak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi Şurası’na katıldı.

 

Ankara’daki TOBB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Dağdelen ve Atak, Merzifon’u temsil etmenin haklı gururunu yaşadı.

Konferansa; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın yanı sıra Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, Nurettin Canikli ve Mehmet Şimşek, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu katıldı.

Geniş katılımlı toplantının ardından sosyal medyadaki hesabında açıklamada bulunan Atak, “TOBB 7.ekonomik şura’ da Ankara’da Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Bakanlarımıza üniversite için teşekkür ettik Pegasus havayolu sahibi Ali Sabancı Beyefendiye haftada her gün Merzifon’ a uçuş taleplerimizi ilettik. Kendilerini ve Pegasus Havayolu Genel Müdürü Mehmet Nane Beyefendiyi ‘de Merzifon’ a davet ettik.” şeklinde yazı paylaştı.

Kaynak/Haber: Güncel Haber Merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin