MALİ MÜŞAVİRLER İFTARDA BULUŞTU

0
75

MALİ MÜŞAVİRLER İFTARDA BULUŞTU

Amasya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odasının geleneksel iftar yemeği bu yılda yoğun bir katılımla coşku ve beraberlik içinde gerçekleştirildi.

Yemeğe TURMOB Genel Başkanı Sayın Masis Yontan, Samsun SMMM oda başkanı Hayrul Kayar, Ordu SMMM oda başkanı Bahadır BAŞ, Çorum Oda Başkanı Ali Can Doğan, Tokat Oda Başkanı Turan Demir ve çok sayıda meslektaş ile aileler katıldı.

Oda Başkanı Mesut Yaşar Aksöz yemek sonrası bir konuşma yaparak, Bizi böyle mukaddes bir günde bir araya gelmemize vesile olan mübarek Ramazan ayının ve sonundaki Ramazan Bayramının tüm İslam âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi.

Mesleğin geleceği, ancak meslektaşın birlik ve beraberliğinde, mücadele etmesinde olduğunu hatırlattı.

İl başkanlarının da söz aldığı yemekte en son Yemeğin onur konuğu TURMOB Genel Başkanı Masis Yontan’da söz alarak, konuşmasında; Mesleğin geleceğinin dijital muhasebe sayesinde,  Müşavirlik, raporlama, danışmanlık ve bilirkişilik olarak devam edeceğini bunu için meslektaşların eğitimi için gelecek dönemde eğitimler verileceğinden bahsederek Ramazanı şerifi ve Ramazan bayramını tebrik ederek, oda başkanı Mesut yaşar Aksöz’e ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak-Haber: Berkan M. Kayacan

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin