Kuzucu, Öğretmenleri Unutmadı

0
40

Kuzucu, Öğretmenleri Unutmadı

AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Yasin Kuzucu, “Geleceğe dair yeşerecek her umudun ışığı, milletimizin maddi ve manevi gelişmişlik düzeyini, varlık ve bekasını yükseltecek beşeri gücünün mimarı öğretmenlerimizin bu anlamlı günlerinde, biz biliyoruz ki; ancak doğru yönlendirilmiş, iyi eğitilmiş insanlarla yaşadığımız dünyayı değiştirmek ve güzelleştirmek mümkündür. Ve yine biliyoruz ki milletimiz, öğretmenlerimizin azmi, emekleri ve özverisi sayesinde medeniyet yürüyüşündeki meşalesini hiç söndürmeden yoluna devam etmektedir.”dedi.

Kuzucu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin kısa sürede dünyanın güçlü ve itibarlı devletlerinden biri haline gelmesinde ve 2023,2053,2071 hedeflerine ulaşabilmemizin en önemli paydaşlarından birinin fedakârca, cefakârca, özveriyle çalışan öğretmenlerimizin olduğu da hiç yadsınamayacak bir gerçektir.

Kıymetli öğretmenlerimizin, geçmişte olduğu gibi günümüzde de geleceğimizin mimarları olmaya devam edeceklerine olan inancımla; Anadolu’muzun her köşesinde, şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış topraklarımızdaki bu aydınlık yüzlerin çoğalması temennisiyle, yurdumuzun her köşesinde görevlerini özveriyle yerine getiren öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutluyor, şükranlarımı sunuyorum. “Yıllarını bu mesleğe adamış emekli öğretmenlerimize sağlık, huzur ve esenlikler temenni ediyor, ebediyete intikal eden değerli öğretmenlerimizi de saygı ve rahmetle anıyorum.”

 

Kaynak-Haber: Hülya Karpuzcu

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin