Kayseri’den Merzifon’a YARDIM ELİ

0
158

Kayseri’den Merzifon’a YARDIM ELİ

Kayserili bir grup hayırsever vatandaş, Merzifon’da engelli öğrencilere kışlık ayakkabı yardımı yaptı. Engelli öğrencilere yardım eli uzatan hayırsever vatandaşlar, onların yüzünü güldürmeyi başardı.

Ertu Aydın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki sosyal dezavantajlı öğrencilere ayakkabı desteğinde bulunan hayırseverler Nihal Sert Yeşil ve Birsen Sağ, söz konusu yardımların devam edeceğini belirtti.

Hayırseverler ile birlikte öğrencilere ayakkabılarını teslim eden Belediye Başkanı Alp Kargı, “ Burada amaç sosyal dezavantajlı kardeşlerimizin sadece eksikliklerin ve ihtiyaçların giderilmesi değil, onlarla bir arada olduğumuzu ve sürekli olarak yanlarında olduğumuzu göstermektir.” dedi.

Hayırseverlere teşekkür eden Kargı, “Merzifon Belediye Başkanı olarak, örnek teşkil ederek çocuklarımızı mutlu eden Nihal ve Birsen hanımların nezdinde tüm yardımsever Kayserili hemşehrilerimizi, Ertu Aydın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi idari ve eğitim kadrosunu yürekten kutluyor, kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Kaynak/Haber: Hülya Karpuzcu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin