KARGI’DAN OSB TURU

0
151

KARGI’DAN OSB TURU

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Organize Sanayi Bölgesi’nde sürdürdüğü ziyaretlerine devam ediyor. OSB’deki firmalara ziyaretler gerçekleştiren Başkan Kargı, işadamlarıyla görüşerek istişarelerde bulunuyor.

Ziyaretleri hakkında açıklamada bulunan Kargı, “Her defasında öneminden, ilçe ekonomisine ve istihdama olan büyük katkısından övgüyle söz ettiğimiz Organize Sanayi Bölgesi’ndeki değerli işletmecilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Organize Sanayi Bölgesindeki ziyaretlerimizde firmalarının işletmeci ve çalışanlarıyla buluşup yapılan çalışmalar, ilçe ekonomimiz ve istihdam konularında verimli sohbetler gerçekleştirdik. Bir kez daha gördük ki ilçemizde bu yatırımları yapan müteşebbislerimizin tek istekleri huzur, güven, kaygılardan arınmış rahat bir iş hayatı. Merzifon Belediyesi olarak bizlerde bu istekler doğrultusunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın sözünü veriyor, değerli yatırımcı ve Organize Sanayi Bölgesi çalışanlarımıza misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Kargı’nın ziyaret turunda  Gür Kalıp, Elektro Motor, Silverline,Gümüş-Mak Endüstri, Gm Teknik Endüstri, Timay, Elsa Ticaret, Adf Ankastre, Meksan Ekmek, Ünkuş Gıda, Ünsal Yemek, Dovi Mobilya, Yurtseven Tekstil, Çelikörs , Coşkun Tekstil, Kartal Plastik, Tek-Line, APS Giyim firmaları yer aldı.

Kaynak-Haber: Nedime Soku

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin