“İstihdam İçin Sınırları Aşıyoruz” Projesi Tamamlandı

0
68

“İstihdam İçin Sınırları Aşıyoruz” Projesi Tamamlandı

Merzifon Mesleki Eğitim Merkezi’nin “İstihdam İçin Sınırları Aşıyoruz” adlı projenin kapanış toplantısı yapıldı.  Merzifon Mesleki Eğitim Merkezi’nde yapılan toplantıya proje ortağı okul müdürleri, işletme temsilcileri, öğretmen öğrenci ve velilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda konuşan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Talip Gençalioğlu, “Bu Projenin yazımından uygulamasına kadar her aşamada emeği olan tüm ortaklarımıza, katılımcı Öğretmen ve öğrencilerimize, Projemizde bize katkı sağlayan başta Kaymakamımız Dr. Ozan Balcı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Yozgat’a teşekkür ederim.” dedi.

Toplantı Erasmus+ Tanıtım videosundan sonra, Yurtdışı Staj ve Kültürel gezilerin yer aldığı Slayt gösterisi ile devam etti.

Projeyi yazan Giyim Üretim Alan Öğretmeni Arzu Şirin, Hareketliliğin Almanya Dorsten Grubunun sunumunu, Elektrik Elektronik alan öğretmeni İlyas Atay Hareketliliğin Çek Cumhuriyeti Prag Grubunun sunumunu yaptı. Katılımcılar adına yapılan konuşmadan sonra Sertifika Takdimi yapılarak toplantı sona erdi.

Proje kapsamında Çek Cumhuriyeti Prag’a giden Grup 19.03.2017–08.04.2017 tarihleri arasında 3 hafta süren stajını tamamlayarak Yurda dönmüştü.

21 Mayıs 2017 tarihinde Almanya Dorsten’e giden Grup ise 3 haftalık stajını tamamlayarak 10 Haziran Pazar günü yurda döndü.

Kaynak-Haber: Berkan M. Kayacan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin