İpek: “Artık Deşifre Oldular, Açıktan Saldırıyorlar”

0
33

İpek: “Artık Deşifre Oldular, Açıktan Saldırıyorlar”

AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

2019 Yılındaki seçimlerin önemine dikkat çeken İpek, “Unutmayın; 2019 bu milletin aziz Türk milletinin yüzyıllardır bu coğrafyada vermiş olduğu mücadeleyi ileriye taşıyabilmesi için en önemli tarihtir” dedi.

Türkiye düşmanlarının her türlü oyun ve entrikalara başvurmakta olduğunu aktaran İpek, “Bütün oyunlarını oynadılar ve artık deşifre oldular, artık açıktan saldırıyor ve oyunlar oynuyorlar. Artık oyunlar daha sert oynanıyor ve daha da sertleşecektir. Biliyorlar ki; bu coğrafya güçlenen Türkiye etrafındaki ülkeleri kendine çekecek ve bölgesel güç olacak. Bunu inşallah göreceğiz. Onun için bizimde daha da güçlenmemiz lazım. Medeniyetimizin, atalarımızın bizlere bıraktığı emanetin gelecek nesillere taşınmasında AK Parti teşkilatları ve kongreleri çok çok önemlidir. Yolumuz ve istikametimiz çok doğru. AK Parti kadroları en doğru kadrolardır. İşimizi iyi yapıyoruz. AK Partinin başarısında Kadın Kollarının başarısı ise çok büyüktür. Bu yolda bize güç katan kadın kollarımızdır.” şeklinde konuştu.

AK Parti’nin gücü ile güçlenen ve insanlığa adalet sağlamasını bekleyen Türkiye’ye umut bağlamış dünya üzerinde bir çok milletler olduğunu aktaran AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, “Kudüs ziyaretimde bunu daha iyi gördüm. AK Parti, kurulduğundan beri daima Türkiye’yi sürekli güçlendirmiş bir partidir. Bu güçlenen Türkiye’den rahatsız olanlar ise türlü türlü oyunlara başvurarak Türkiye’nin önünü kesmeye çalışıyorlar. Biliyorlar ki, Türkiye güçlendikçe dünya üzerine adalet tesis edecek ve mazlumlara sahip çıkacak, bulunduğu coğrafyada bölgesel güç olacak. Bunu gördükleri için bu türlü oyunları yapıyorlar. Son oynadıkları oyun ise Kuzey Irak’ta ki Barzani’nin referandumdur” dedi.

İpek, “Unutmayın, biz içinden 53 tane devlet çıkmış Osmanlı İmparatorluğunun ve daha sonra kurulmuş bir genç Cumhuriyetiz. Osmanlı yıkıldığından bugüne kadar İslam Alemi ve insanlık huzur bulmamıştır. Ayrıca, bölgesi Orta Doğuda, Kafkaslarda ve tüm coğrafya da çözülecek hiçbir problemde Türkler masaya oturtulmamıştır. Hani Cumhurbaşkanımız diyor ya; ‘hem masada olacağız, hem sahada olacağız’ bunun anlamı budur. Bizi masaya oturtmak istemiyorlar. Cumhurbaşkanımız önderliğinde Türkiye’nin masada yer alacağını gördükleri için Türkiye ile uğraşıyorlar. Başımıza gelen bütün sıkıntılar bundandır. Bizde ne yapacağız, daha da güçleneceğiz ve büyüyeceğiz. Nerde, sandıkta güçleneceğiz. Bütün gücümüz sandık arkadaşlar” diye konuştu.

Kaynak-Haber: Güncel Haber-Haber Merkezi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin