HEDEF ALTIN MADALYA

0
40

HEDEF ALTIN MADALYA

Çorum’da 23-28 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Gençler ve 23 Yaş Altı seçmelerine Merzifonlu Milli Halterci Ferdi Sezgin katılacak.

Milli Halterci Ferdi Sezgin, antrenör Recep Arslan Merzifon Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Atak’ı ziyaret etti.

Antrenör Recep Arslan, burada yaptığı açıklamada, gerek alt yapı çalışmaları, gerekse Çorum’da yapılacak olan şampiyonaya katılacak olan Ferdi Sezgin’in çalışmaları ile yoğun bir tempo içerisine girdiklerini ifade ederek, “İnşallah emeğimizin karşılığını altın madalya ile taçlandırmak istiyoruz” dedi.

Arslan, kendilerinden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Merzifon Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Atak, Merzifon Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Taşkın, Amasya İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Abdullah Kodek ve İlçe Spor Müdürü Murat Fatih Torun’a da teşekkür ederek, “Herkese Amasya ve Merzifon’da halterin bitmediğini göstereceğiz” dedi.

Başarılı sporcu Ferdi Sezgin’de yaptığı açıklamada; “Çok ciddi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Çorum’dan altın madalya ile döneceğime inancım tam. Çünkü bizlere güvenenleri mahcup etmemek için elimizden gelenin daha fazlasını yapmamız gerektiğini biliyorum. Ben ve alt yapı da yetişen diğer arkadaşlarımız Merzifon’a halterin altın çağını yaşatacak. Çünkü bizlere bu fırsat veriliyor ve bunu da değerlendirmek bizim elimizde” dedi.

Başkan Yardımcısı Mustafa Atak ise, spora ve sporcuya daima destek verdiklerini belirterek, gençlere çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak-Haber: Berkan M.Kayacan

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin