“ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

0
59

“ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı(TSO) Dursun Dağdelen, gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Oğuz Gürgen ile görüşen Dağdelen, esnafın daima yanında olduklarını belirterek, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürdüklerini söyledi.

Merzifon ekonomisini canlandırmak için çaba sarf ettiklerine dikkat çeken Dağdelen, “Merzifon Organize Sanayi Bölgemizi çok önemsiyoruz. Yüzlerce kişi organize sanayi bölgemizde çalışıyor ve evine ekmek götürüyor. Aynı zamanda burada faaliyet gösteren firmalar ülkemizle sınırlı değil dünyaya ihracat yapıyor. Bizde OSB’nin daha da gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. İşadamlarımızla, ilçe esnafımızla sürekli istişare halindeyiz. Amacımız hem esnafımızı dinlemek hem de sorunlarına çözüm yolları aramaktır.” dedi.

Ülke ekonomisinin 2016 yılında yaşanan tüm olumsuzlara rağmen olumlu sinyaller vermeye devam ettiğini de belirten Dağdelen, hükümetin ekonomi teşvik programlarını yakından takip ettiklerini sözlerine ekledi.

Dağdelen, ziyaretesnasında Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Oğuz Gürgen’e plaket de takdim ederek, “Merzifon Ticaret ve Sanayi Odasına yapmış olduğunuz kıymetli ve özverili katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Oğuz Gürgen de, Dağdelen’e çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak – Haber : Hülya KARPUZCU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin