Dağdelen’den Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret

0
106

Dağdelen’den Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret

Yeni yerine taşınmasının ardından hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla devam eden Merzifon Muhtarlar Derneği’nin dünkü konukları arasında Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen ve Oda Genel Sekreteri Semih Sağlamer vardı.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen, Merzifon Muhtarlar Derneği’nin hem yeni yerinden dolayı hem de Ali Osman Kavak ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek, TSO olarak Muhtarlar Derneği’nin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Dernek Başkanı Ali Osman Kavak’ın birleştirici bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyen Dağdelen, “Ali Osman Kavak birleştirici ve bütünleştirici bir insan. Memleketimize önemli katkıları olacağına inanıyorum” dedi.

TSO Başkanı Dağdelen, faaliyetleri hakkında da dernek başkanı Kavak ve ekibine bilgiler vererek, “Merzifon’a yeni müteşebbisler kazandırmak ve istihdam olanaklarını artırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Bakanlarımız ve TOBB Başkanımızın da katıldığı bir Katar gezimiz oldu. Buradan çok önemli ve büyük bir firma yöneticisini Merzifon’a davet ettim. Nisan ayı içerisinde kendileri Merzifon’a gelecek. Onlar da tıpkı Özdilek Holding gibi Merzifon’a yatırım yapmayı planlıyorlar” dedi.

Dağdelen, Muhtarlar Derneği’nin her zaman yanlarında olduklarını da belirterek, “TSO binamızda toplantı ve konferans salonlarımız mevcut. Dernek yöneticilerimizin ne zaman buralara ihtiyaçları doğarsa emirlerine hazırdır. Buralar sadece TSO’nun değil hepimizin yerleri” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Osman Kavak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Merzifon’umuzda istihdamı artırıcı girişimlerde bulunması hepimizi mutlu ediyor. Sonuçta buralarda Merzifon’un evlatları çalışacak ve işsizlik problemleri ortadan kalkacak. Dursun Dağdelen ve ekibini girişimlerinden ve ilçeye katkılarından dolayı tebrik ediyor, ziyaretlerinden dolayı da çok teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin