Çocuklardan ‘Yaza Merhaba’ Konseri

0
129

Çocuklardan ‘Yaza Merhaba’ Konseri

Merzifon Kaymakamlığı ‘Gülümseyen Notalar Çok Sesli Çocuk Korusu’ tarafından düzenlenen ‘Yaza Merhaba’ konseri büyük beğeni topladı.

Yaklaşık 50 öğrencinin yer aldığı çocuk korusu Koru Şefleri Başak Erbige, Müge Yeşil, Filiz Özdilek ve Zeynep Kurt öncülüğündeki seslendirdikleri solo ve koro eserlerle alkış topladı.

Kaymakam Dr. Ozan Balcı, konserde yaptığı konuşmada,  Merzifon Kaymakamlığı ‘Gülümseyen Notalar Çok Sesli Çocuk Korusu’nun 2 yıl önce Kaymakamlığın destek, teşvik ve himayesinde başlatıldığını söyledi.

KORO KURUMSALLAŞACAK

Çocukların başarılarını paylaşmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Balcı, “Çocuklarımızın performansını iki kelimeyle özetlemek gerekirse harika ve etkileyiciydi. Başta öğretmenlerimiz olmak üzere herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Bilimsel, kültürel ve sanatsal aktivitelere desteğimiz her zaman devam edecektir. İnşallah bu koro daha da kurumsallaşacak. Nice güzel işlere imza atıp ulusal çapta kıymetli bir koro olacak hayalimiz bu.” dedi.

Konseri Kaymakam Balcı’nın yanı sıra Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Rafet Dalkıran, Kıdemli Hakim Yusuf Özkan, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman Gül, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hakan Kahraman, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Ergül, daire amirleri ve davetliler dinledi.

Kaynak/Haber: Oya Kayacan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin