“ALLAH VAR GAM YOK”

0
82

“ALLAH VAR GAM YOK”

MHP Merzifon İlçe Başkanı Hüseyin Saka, “Kim neyin hesabını yaparsa yapsın, kim neyi kapalı kapılar ardında konuşursa konuşsun Allah var gam yok” dedi.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen 12. Olağan Genel Kurulda Başkanlığa seçilen Hüseyin Saka ve yönetimi Cumartesi günü düzenlenen törenle eski İlçe Başkanı Faruk Kayalarlı’dan görevi devraldı.

Devir Teslim töreninde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi’nin yeni Merzifon İlçe Başkanı Hüseyin Saka, sorumluluklarının farkında olduklarını ifade ederek, “Bizler her ülkücü nefer gibi sorumluluğumuzun farkındayız. Merzifon’da bir şeyleri başarmak, yeniden inşa etmek istiyoruz. Önceliğimiz olan yeni parti binasını kiraladık. Cumhuriyet Meydanı’na yakın bir yerde kiralamış olduğumuz yeni binamız ile halkla daha fazla iç içe olacağız” dedi.

Parti İlçe Merkezinde gerçekleştirilen devir teslim törenine MHP Amasya İl Başkanvekili eski Merkez İlçe Başkanı Erhan Demir, Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak, eski İlçe Başkanlarından Fatih Aydın, Merzifon İlçe Başkanı Hüseyin Saka, eski İlçe Başkanı Faruk Kayalarlı ve partililer katıldı.

Kaynak/Haber: Hülya Karpuzcu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin