Ak Parti Köyleri Boş Bırakmıyor

0
48

Ak Parti Köyleri Boş Bırakmıyor

AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Hasan Çilez, ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek, köylülerin sorunlarını dinledi.

Çilez, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, köyde yaşayan vatandaşları ihmal etmeyerek, kar kış demeden gidip köylüleri ziyaret ettiklerini söyledi.

Muhtarların vatandaşların sorunlarını dinlediklerini anlatan Çilez, sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretlerde vatandaşların kendilerini çok iyi karşıladıklarını belirtti.

AK Parti hükümetinin yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgi verdiklerini dile getiren Çilez, “Vatandaşların sıkıntılarını dinledik. AK Parti olarak köy ziyaretlerini bundan sonra da sürdüreceğiz. Bu nedenle sorunları yerinde incelemek ve sorunların çözümünü için ivedi olarak hareket etmemiz açısından bu tür ziyaretlerimiz oldukça önemlidir. Hemen ilgili yerlere çözüm için talepte bulunuyoruz. Bizleri bağrına basan, kucaklayan muhtarlarımıza ve hemşerilerimize minnettar olduğumuzu belirtmek isterim.” dedi.

Çilez ve yönetiminin ziyaretlerinde Bulak, Alıcık, Hanköy, Karacakaya, Koçköy, Eymir, Elmayolu, Demirpınar, Diphacı, Sarıbuğday, Yenice, Beyazıt, Yeşilören, Selimiye, Saraycık, Alişar, Esentepe, Yeşiltepe, Türkoğlu, Çayırözü, Kamışlı, Akpınar, Gümüştepe, Karşıyaka, Aktarla ve Kızıleğrek Köyleri yer aldı.

Çilez, söz konusu ziyaretlerinin tüm köylerde gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.

Kaynak – Haber : Hülya KARPUZCU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya girin